Asset 3

Gaming week, Ep. 4

Andrzej Kała / 13.09.2010
komentarze: 0

W ostatnim tygodniu nie udało mi się zbyt często poprzebywać w okolicach konsoli, głownie ze względu na obowiązki w pracy. Dodatkową przeszkodą niestety jest RROD mojej konsoli, który dopadł ją w czwartek wieczorem, a biorąc pod uwagę mały detal – koniec okresu gwarancji, co pozostawia mnie bez działającej konsoli. Jednak przed wyzionięciem ducha przez moją konsolę w trzy tytuły udało mi się grać praktycznie codziennie.

Pierwszy z nich to „Lara Croft: Guardian of Light”, o którym napisałem nawet krótki post. Niestety póki co grałem zbyt krótko, aby napisać coś więcej na ten temat, ale jak tylko skończę napiszę coś więcej.

Kolejną grą była oczywiście klasyka – Gears of War 2. Głównie ze względu na „Labor Day Weekend”. Niestety nie udało mi się osiągnać zamierzonego celu i poziom 50 będzie musiał jeszcze poczekać, ale przyjemności z samej gry było mnóstwo.

Ostatnią grą było Halo 3, które jak się okazało również miało swój bonus dla punktów doświadczenia. Niestety udało mi się pograć w trybie multiplayer jedynie godzinę zanim wspomniana konsola odmówiła posłuszeństwa.

To było by na tyle, tylko 4 dni gry, co w sumie nie jest takim złym wynikiem. Nie wiem jeszcze co zrobię z kwestia RROD, ale jeśli wszystko wypali zgodnie z planem, być może już niedługo pojawi się wpis na ten temat.