Asset 3

Dodatki do Battlefield: Bad Company 2

Andrzej Kała / 1.12.2010
komentarze: 0

Wreszcie pojawiły się konkretne daty wypuszczenia najnowszych DLC do Battlefield: Bad Company 2. Daty już oficjalnie potwierdzone, więc można równie oficjalnie jarać się. Tak więc, bez zbędnego wstępu jedziemy z tematem.

VIP Map Pack 7

Wspomniany wcześniej DLC w postaci VIP Map Pack 7, który ma wreszcie zawierać cztery nowe mapy co prawda przeniesione z pierwszej części Bad Company (ale za to jakie), został odatowany na… JUTRO!!! Tak!! Pierwszego grudnia dane nam będzie poszaleć. Coś mi mówi, że chyba będzie trzeba będzie wydobyć pudełko ze stojaka i wrzucić płytę do napędu na kolejne… aż strach się bać ile.

Nawet z tej okazji otrzymaliśmy wypasiony trailer!

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam DLC

Na tym jednak nie koniec dobry wiadomości! Znamy też konkretną datę wypuszczenia grubszego dodatku – Vietnam. Właśnie się zorientowałem, że nie napisałem wcześniej ani jednego posta (nie licząc informacji o osiągnięciach) na jego temat. Dziwne.

W każdym razie – nowe mapy, nowe bronie, nowe pojazdy, nowy klimat – to wszystko już 21 grudnia! Zostały już tylko 3 tygodnie. Coś czuję, że jednak okres suszy to bardzo dobry zbieg okoliczności w tym roku.

Poniżej filmik, w którym możemy podziwiać dodatek Vietnam w akcji. Enjoy!