Asset 3

Harms Way

Andrzej Kała / 6.12.2010
komentarze: 0

„Harms Way” to tytuł jednego z dwóch projektów, które są tworzone w ramach konkursu „Unlock Xbox” sponsorowanego przez Doritos. Konkurs polegał na stworzeniu koncepcji na grę, a nagrodą było przelanie pomysłu na kod. Niecały rok po ogłoszeniu wyników pojawiają się screeny oraz trailer do nadciągającej produkcji przygotowywanej przez studio Bongfish.

Tytuł ten ma być połączeniem karkołomnych wyścigów ze strzelaniną. Zadaniem kierowcy jest dotarcie po trzech okrążeniach do mety na pierwszej pozycji, natomiast zadaniem strzelającego jest wyeliminowanie konkurencji. Wygląda na to, ze oprócz strzelania do samochodów, będzie można również wysadzić niektóre elementy otoczenia, modyfikując przez to układ trasy.

„Harms Way” zapowiada się bardzo ciekawie i nietuzinkowo. Wieżyczki rozstawione na trasie to dobre urozmaicenie, którego w sumie do tej pory nie było w tego typu grach. Jak będzie w rezultacie – przekonamy się już w najbliższym czasie, gdyż premiera planowana jest na pierwszą połowę grudnia.

Byłbym zapomniał – gra ma być dostępna za darmo na Xbox Live Marketplace.