Asset 3

Social Club – darmowy klub dla posiadaczy „L.A. Noire”

Andrzej Kała / 7.05.2011
komentarze: 0

Studio Rockstar Games uruchomiło darmową usługę „Social Club” dla nadciągającego „L.A. Noire”. Zarejestrować może się każdy i jest to całkowicie darmowe. Co jednak w ten sposób zyskujemy?

Fajny gajerek

Przede wszystkim już na sam start, każda osoba która zarejestruje się w „Social Club” otrzyma za darmo garnitur „Chicago Lightning”, który nasz protagnista Cole Phelps będzie mógł założyć co prawda dopiero jak zostanie detektywem, ale dzięki temu jakoś łatwiej będzie mu celować przy użyciu strzelb bądź karabinów maszynowych.

Zapytaj społeczność

„Zapytaj społeczność” to dodatkowa opcja, która pojawi się podczas przesłuchiwania świadków i podejrzanych. W momencie kiedy nasz bohater będzie musiał podjąć decyzję czy świadek/podejrzany mówi prawdę (bądź kłamie) będzie mógł za pomocą tej opcji zobaczyć jak procentowo rozłożyły się „głosy” innych graczy używających „Social Club”. Oczywiście dostęp do tej opcji będzie ograniczony przez tzw. punkty intuicji, których jak zapewnia Rockstar nie będzie zbyt wiele.

Skromne bonusy

Oprócz tych dwóch głównych elementów, będziemy mogli również sprawdzić listę rzeczy do wykonania aby uzyskać 100% ukończenia gry. Do naszej dyspozycji oddane również będą szczegółowe statystyki dotyczące naszej rozgrywki raz z informacjami o osiągnięciach (trofeach).

Wisienką na torcie będzie notatnik Phelpsa, który ma zawierać wszystkie, nawet najdrobniejsze informacje jakie nasz detektyw zebrał w trakcie rozgrywki tak aby gracz miał do nich dostęp z każdego miejsca.

Jeśli jesteście bliżej zainteresowani tematem zapraszam na oficjalną stronę „Social Clubs”, gdzie znajdziecie kilka dodatkowych informacji i oczywiście będziecie mogli się zarejestrować. Ciekawa inicjatywa i jak na mój gust całkiem przydatna.