Asset 3

Wiedźmin 2 zbiera świetne recenzje

Andrzej Kała / 24.05.2011
komentarze: 0

Mocno trzymałem kciuki za ten projekt, bo delikatnie mówiąc miał potencjał i wygląda na to, że ekipa z CD Projekt stanęła na wysokości zadania. „Wiedźmin 2” zbiera świetne oceny i wygląda na to, że na jego drodze mogą stanąć jedynie jeden kolos zaplanowany jeszcze na ten rok – „Elder Scrolls: Skyrim„.

W serwisach Gametrailers oraz Gamespot ukazały się recenzje przygód Geralta, w których recenzenci zachwalali prawie całą grę, wytykając jej jedynie kilka drobnych mankametnów. Od wspaniałej grafiki, poprzez wciągającą historię, bogaty śwat aż po podejmowanie decyzji, które mają ogromny wpływ na to jak potoczą się wydarzenia (niekoniecznie te związane z naszą grupą).

Poniżej znajdziecie obie wideorecenzje, ale warto jeszcze wspomnieć o nocie, jaką „Wiedźmin 2” utrzymuje w serwisie Metacritic92/100 to wynik godny najlepszych gier w swojej klasie. Czyżby szykowała nam się gra RPG roku?

Na początek wideorecenzja z seriwsu Gametrailers, gdzie „Wiedźmin 2” otrzymał bardzo wysoką ocenę – 9.4/10.Redaktorzy serwisu Gamespot również nie mogli się nachwalić produkcji CD Projekt i wystawili jej notę 9/10 jednocześnie dodając „znaczek” – „wybór redakcji„.

Od samego początku wiele obiecywałem sobie po tej produkcji i nadal cierpliwie czekam na wersję na Xboxa 360, która mam nadzieję, że ukaże się jeszcze w tym roku. Dalej CDProjekt!