Asset 3

W „Batman: Arkham City” będziemy mogli zagrać jako Catwoman!

Andrzej Kała / 2.06.2011
komentarze: 0

W serwisie Gamespot pojawił się zwiastun prezentujący nowego sprzymierzeńca Batmana w walce o oczyszczenie ulic Arkham City.

Zwinne kocie ruchy, nowe gadżety i niesamowite.. ekhem.. krągłości to zabójcze atuty Kobiety kota, która jak zwykle mocno flirtuje z Batmanem. Szykuje się wybuchowa mieszanka.

Premiera już 18.10.2011.