Asset 3

Battlefield 3 – data premiery i nowe materiały

Andrzej Kała / 7.06.2011
komentarze: 0

Podczas własnej konferencji, EA zdradziło nieco więcej informacji na temat „Battlefield 3” oraz podzieliło się nowymi materiałami w postaci wideo dotyczących zarówno silnika Frostbite 2 jak i mapkę „Operation Metro”.

Przede wszystkim – data premiery, czyli 25.10.2011. Jednak wszyscy Ci, którzy zachowali jeszcze pudełka z „Medal of Honor” i mają tzw. VIP Pass, będą mogli wziąć udział w otwartych beta testach, które rozpoczną się we wrześniu.

Nie od dziś wiadomo, że obraz potrafi zastąpić tysiące słów, więc daruję sobie opisywanie jak to fantastycznie „Battlefield 3” wygląda i zaproszę Was do obejrzenia poniższego wideo zawierającego pełne wystąpienie dotyczące tej gry. Zobaczycie tam zarówno prezentację silnika Frostbite 2, kawałek trybu dla jednego gracza (są czołgi!!), oraz nową mapę dla rozgrywki wieloosobowej – „Operation Metro”.

Warto jednak jeszcze wspomnieć o jednej rzeczy – Battlelog. Dopiero co Activision ogłosiło Call of Duty: Elite, które pozwala na zarządzanie listą znajomych, tworzenie oddziałów, śledzenie statystyk itp itd. (szerzej na ten temat możecie przeczytać tutaj). Battlelog to w zasadzie taki sam serwis, tylko że dotyczący „Battlefield 3” a w dodatku dostępny całkowicie za darmo.

Na mnie ten materiał zrobił ogromne wrażenie i nie mogę się doczekać jak w końcu „Battlefield 3” wpadnie w moje ręce.