Asset 3

Uncharted 3 – nowy zwiastun

Andrzej Kała / 8.06.2011
komentarze: 0

Również męski odpowiednik Lary Croft, goszczący jedynie na konsoli SONY doczekał się nowego zwiastuna. „Uncharted 3” zapowiada się na bardzo przyzwoitą grę akcji połączonej ze sporą dawką eksploracji.

Graficznie z tego co mogłem zobaczyć na zwiastunie gra prezentuje się podobnie jak poprzednie cześci – rewelacyjnie i prawdę powiedziawszy jest to jedna z gier dla których chciałbym mieć PS3 postawione obok swojego TV.

W najnowszej odsłonie serii czeka nas ulepszony i rozbudowany tryb kooperacji oraz nowe możliwości w trybie wieloosobowym. W części przeznaczonej dla samotników podążymy za Nathanem w poszukiwaniu zaginionego miasta ukrytego w arabskich piaskach, które podobno zawiera niezmierzone ilości bogactw. Na przeszkodzie stanie nam pewna starsza Pani o niezbyt przyjemnym spojrzeniu, dysponująca całkiem pokaźnym zapleczem nieprzyjemnych panów. Ta Pani jednak odkryła pewien mroczny sekret Drake’a.

Zwiastun obiecuje nam sporo akcji na ekranie i zwiedzanie wielu zakątków świata. „Uncharted 3” wygląda na pozycję obowiązkową dla każdego fana serii „Tomb Raider” badź filmów z Harrisonem Fordem.

Gra tworzona jest przez studio Naughty Dog, a premiera planowana jest na 1.11.2011 wyłącznie na platformie PS3.