Asset 3

Niesamowity Cosplay – Garrus z „Mass Effect 2”

Andrzej Kała / 20.06.2011
komentarze: 0

Garrus jest jedną z moich ulubionych postaci serii „Mass Effect„. Nie należy może do tych najpiękniejszych, ale w zamian jest śmiertelnie skuteczny. Teraz jest okazja „zobaczyć go” na żywo.

Autor, który jest właścicielem studia My Wicked Armor ma na swoim koncie wiele niesamowitych produkcji, choć do tej pory skupiał się głownie na uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wszystkie kostiumy są najwyższej jakości, a Garrus zdecydowanie nie odstaje od reszty.

Projekt kostiumu Garrusa był nieco bardziej skomplikowany niż myślałem. Obecnie posiada ok. 75 diod LED na sobie/w środku. Oświetlenie było jednym z elementów, który przyciągnął mnie do tego kostiumu, szczególnie wizjer zamontowany na oku. Całość wymaga dziewięciu baterii o napięciu 9V, a w zamian pełne oświetlenie działa kilka godzin. Zbroja jest bardzo lekka, a potężny element montowany na klatce piersiowej jest rozkładany na dwa mniejsze aby ułatwić transport.

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem, a poniżej możecie zobaczyć krótki film prezentujący kostium w akcji. Niesamowite wykonanie.