Asset 3

Dobre tytuły w promocji na Xbox Live Arcade

Andrzej Kała / 29.06.2011
komentarze: 0

Przez najbliższe dwa tygodnie w ramach promocji Deal of the week, Microsoft zafunduje nam spore obniżki na kilka świetnych tytułów, którymi zdecydowanie warto się zainteresować.

28.06. – 04.07

W tym tygodniu, pod hasłem Mutants and more!! otrzymamy pięć pozycji. Na pierwszy ogień idzie „Teenage Mutant Ninja Turtles™: Turtles in Time Reshelled” o którym już pisałem. Za cenę 400MSP jest to pozycja, którą można się zainteresować.

Druga gra w zestawie to „Lara Croft and the Guardian of Light„, której w natłoku zajęć i innych tytułów nie udało mi się jeszcze skończyć i nie mam dobrego usprawiedliwienia dlaczego. Krótką relację z mojej randki z Larą możecie przeczytać tutaj, a ja za cenę 600MSP mogę Wam polecić zakup tego tytułu w ciemno.

Trzeci tytuł to pozycja, która niekoniecznie musi spodobać się każdemu. Jest to przeniesienie klasycznej gry z automatów – „X-Men Arcade„. Gra jest krótka, ale jeśli lubicie „klasyczne chodzone morodbicia” i w młodych latach wystawaliście w salonach gier żeby w takowe pograć, to zdecydowanie musicie spróbować. Cena gry spadła do 400MSP, co czyni ją bardzo interesującą ofertą.

Comic Jumper” to platformówka pochodząca ze studia Twisted Pixel, odpowiedzialnego za takie tytuły jak Splosion Man oraz The Maw. Opinie graczy na jej temat są podzielone, ale za cenę 400MSP to całkiem kusząca propozycja. Zecydowanie jednak polecam zapoznać się z wersją demonstracyjną przed zakupem, nie każdemu może podpasować.

Ostatnia pozycja to „Hard Corps: Uprising„, która jest obowiązkowa dla wszystkich fanów serii „Contra” ze starego dobrego NESa. Wyśrubowany poziom trudności i mnóstwo strzelania – czyli to co „tygrysy” lubią najbardziej. Za cenę 600MSP jest to bardzo dobra oferta, zakładając oczywiście, że nie straszne wam takie gry jak wspomniania „Contra” czy „Metal Slug”.

05.07 – 11.07

Kolejny tydzień skupia się głównie wokół dodatków do gier, wśród ktorych znajdziemy:

  • Dante’s Inferno: Dark Forest Pack200MSP
  • Medal of Honor Hot Zone Pack – 400MSP
  • Rock Band Red Hot Chili Peppers Blood Sugar Sex Magik Album – 1200 MSP

Warto jednak uwagę skierować ku jednej pozycji, która jest pełną wersją świetnej gry. Jeśli uda wam się zachować jakieś punkty to warto poczekać i za cenę 800MSP zakupić „Torchlight„.

Miłego wydawania punktów!