Asset 3

W „Batman: Arkham City” zagramy jako Bane!

Andrzej Kała / 1.08.2011
komentarze: 0

Podczas panelu dyskusyjnego dotyczącego „Batman: Arkham City„, który miał miejsce w trakcie trwania San Diego Comic Con pojawiła się informacja, że Bane stanie u boku Batmana.

Catwoman również miała swoje pięc minut. Dowiedzieliśmy się nawet, że najwyraźniej będziemy mieli okazję na czterogodzinną randkę z panią Kyle.

Została zapowiedziana również nowa broń w postaci shotguna, który razi przeciwników prądem niezależnie od posiadanej zbroi. Siła odrzutu tej broni będzie mogła odepchnąć przeciwników na pewną odległość. Biorąc pod uwagę fakt, że będzie dodatkowo naładowana prądem, będziemy mogli jej również użyć do ładowania maszyn bądź tworzenia magnesów.

Po zakończeniu danej sekcji miasta nadal będziemy mieli możliwość powrotu w celu ukończenia różnego rodzaju misji pobocznych, co pozwoli nam najpierw skupić się na głównym wątku, a dopiero później na misjach pobocznych, jeśli tak nam się zachce.

Na końcu wpisu znajdziecie pełny zapis wideo z panelu, gdzie oprócz powyższych informacji móżecie znaleźć również trochę smaczków dotyczących „Batman: Arkham City„.

Premiera „Batman: Arkham City” przewidziana jest na 21 października 2011 na platformy PC, Playstation 3 i Xbox360. W późniejszym terminie planowana jest również wersja na Wii U.