Asset 3

Humble Indie Bundle 3 bije rekordy a my dostajemy prezent

Andrzej Kała / 5.08.2011
komentarze: 0

Na początku roku miałem okazję zakupić Humble Frozenbyte Bundle. Za wybraną przez nas cenę mogliśmy zakupić kilka tytułów posto od Frozenbyte. Teraz nadeszła pora na trzecią odsłonę paczki – Humble Indie Bundle 3.

Sama paczka niestety niespecjalnie mnie kusiła zawartością w tej odsłonie. Zawarte w niej tytuły „Crayon Physics Deluxe”, „Cogs”, „VVVVVV”, „Hammerfight” czy „And yet it moves” nie potrafiły mnie do siebie zachęcić w żaden sposób. Kiedy jednak mimo to paczka odniosła ogromny sukces, autorzy postanowili dorzucić zawartość Humble Indie Bundle 2 gratis wszystkim osobom, które za produkt zapłacą więcej niż wynosi średnia cena.

Na Humble Indie Bundle 2 składają się takie tytuły jak „Braid”, „Machinarium” czy „Osmosis”, które są po prostu rewelacyjne. Zresztą na temat samego „Braid” w wersji na Xbox 360 już pisałem – gra po prostu mnie oczarowała. Choćby dla tego jednego tytułu warto zakupić całą paczkę.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji dokonać zakupu polecam gorąco wyłożyć te min. $6 i zakupić Humble Indie Bundle, gdyż część Waszych pieniędzy przeznaczona zostanie na cele charytatywne, a w zamian otrzymacie kilka naprawdę wartych uwagi tytułów za śmieszne pieniądze. Do tej pory ze sprzedaży wpłynęło prawie $1,5mln!

Aha, jeśli jeszcze te produkcje Was nie przekonują to może taki detal jak możliwość darmowej gry w „Minecrafta” do 14.08.2011

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na oficjalnej stronie Humble Indie Bundle 3.