Asset 3

Spec Ops: Survival – nowy tryb w „Modern Warfare 3”

Andrzej Kała / 10.08.2011
komentarze: 0

Nie ukrywam, że moim ulubionym trybem rozgrywki w „Modern Warfare 2” był właśnie Spec Ops. Wykonywanie kolejnych zadań w kooperacji z partnerem dostarczało mnóstwo adrenaliny i choć momentami było frustrujące, to jednak euforia jaka towarzyszył ukończeniu misji wszystko wynagradzała. W „Modern Warfare 3” czeka nas najwyraźniej spore uproszczenie w tej kwestii.

Tryb Spec Ops najwyraźniej połączy się nieco z rozgrywką w stylu Horde Mode z „Gears of War 3„. Wraz z partnerem będziemy odpierać kolejne fale przeciwników a zarobione fundusze bedziemy mogli inwestować w nowy sprzęt i ulepszenia – od wieżyczek, przez materiały wybuchowe, po naprawdę ciężkie działa. Z jednej strony utrzymywanie terenu na którym rozbił się śmigłowiec i czekanie na ratunek brzmi podobnie jak klasyczna misja Spec Ops, ale nie ma się co oszukiwać – to dla mnie nie będzie to samo i jakoś nie czuję kompletnie ochoty na rozgrywkę. Chyba, że jest to jedynie jedna z wariacji samego trybu?

Poniżej znajdziecie zwiastun nowego trybu. Ciekaw jestem jaka jest Wasza opinia na temat tego rybu po obejrzeniu zwiastuna.

PremieraModern Warfare 3” przewidziana jest na 8.11.2011 na PC, PS3 oraz Xbox360.