Asset 3

„Modern Combat 3: Fallen Nation” nadchodzi

Andrzej Kała / 25.08.2011
komentarze: 0

Gameloft zaprezentował kolejną odsłonę rewelacyjnej serii mocno inspirowanej „Call of Duty” – „Modern Combat„. Co jednak czeka nas nowego w stosunku do „Modern Combat 2: Black Pegasus„?

Tryb multiplayer będzie pozwalał na umieszczenie na jednej mapie do 12 graczy jednocześnie. Strzelać będzie można w sześciu typach rozgrywkich podzielonych na ponad sześć map. Gameloft obiecuje również wsparcie tytułu po premierze, co może być kluczową zmianą. Do tej pory gry z serii Modern Combat nie były w ogóle wspierane po premierze. Jeśli jednak nie interesuje Was rozgrywka wieloosobowa to również nie powinniście być zawiedzeni. 13 misji w zawrotnym tempie rozłożonych po całym świecie – od Los Angeles po terytorium Rosji.

Graficznie tytuł na poniższym zwiastunie prezentuje się rewelacyjnie, szczególnie jeśli obejrzycie go w 720p. Poprzednie części bardzo przypadły mi do gustu i były to solidne strzelanki z fantastycznie rozwiązanym sterowaniem, co w przypadku gier FPP na iPhone jest sporym osiągnięciem.