Asset 3

Premierowy zwiastun „Aliens: Infestation”

Andrzej Kała / 5.10.2011
komentarze: 0

O „Aliens: Infestation” na Nintendo DS wspomniałem mniej więcej dwa tygodnie temu. Zbliżamy się jednak do premiery, więc tradycyjnie już otrzymujemy premierowy zwiastun, który ma nas skusić do zakupu tego tytułu.

Ja utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że ekipa WayForward przygotowuje nam świetną strzelaninę w stylu retro. Owszem, nie ma grafiki 3D i powalających efektów świetlnych, ale w zamian za to otrzymujemy świetną atmosferę i intrygującą historię. Wnioskując z materiałów opublikowanych do tej pory, również o samą mechanikę rozgrywki możemy być spokojni.

Odkurzyłem swojego DSa przy okazji „Legend of Zelda: Phantom Hourglass” i coś mi mówi, że nim odłożę go na półkę, sięgnę jeszcze po „Aliens: Infestation„. Premiera już za niecały tydzień – 11.10.2011r.

You’re excited for Colonial Marines, but don’t overlook Aliens Infestation, the typically gorgeous 2D effort from WayForward. Be impressed by the trailer within.

 

The DS title seems to embody many of the gameplay values we all love to wax nostalgic over, wrapped up in a notably accurate aesthetic portrayal of the Aliens universe – in pixels.

Aliens Infestation is out now in Europe and expected in the US onOctober 10. Might be time to dust off your old portable again.