Asset 3

„Daytona USA” powróci na XBLA i PSN!

Andrzej Kała / 12.10.2011
komentarze: 0

SEGA ogłosiła dzisiaj powrót kultowych wyścigów zręcznościowych „Daytona USA” w dystrybucji elektronicznej na platformach Xbox Live Arcade oraz PSN.

W tym przypadku jednak nie ma co liczyć na poprawioną stronę wizualną – oprawa graficzna zostanie przeniesiona z oryginału i jedynie podciągnięta do rozdzielczości HD. Dla jednych to „taki urok”, dla innych spory minus. Na plus natomiast należy zaliczyć zachowanie oryginalnej ścieżki dźwiękowej z dodaną opcją Karaoke.

Pozostaną również znane z oryginału tryby: Arcade Mode, Survival oraz Time Trial, choć tym razem będzie mogło jednocześnie ścigać się nawet 8 osób poprzez Xbox Live lub PlayStation Network. Wisienką na torcie są tablice wyników, gdzie będziemy mogli zestawić swoje czasy z czasami naszych znajomych i nie tylko.

Gra pojawi się 26.10.2011r na Xbox360 w cenie 800 MSPoints, natomiast posiadacze PlayStation 3 będą musieli przygotować $6.99 i uzbroić się w cierpliwość, gdyż tytuł ukaże się na tej platformie dopiero pod koniec listopada.