Asset 3

Nowy materiał wideo dotyczący „Modern Warfare 3”

Andrzej Kała / 1.11.2011
komentarze: 0

Tym razem Activision wypuściło wideo, z którego możemy się dowiedzieć nieco więcej na temat nowych rodzajów rozgrywki wieloosobowej jak i definiowania własnych ustawień rozgrywki.

Pierwszym z nowych rodzajów rozgrywki jest Kill Confirmed, w którym oprócz punktów za zabicie przeciwnika dodatkowo dostajemy punkty za zebranie pozostawionych przez niego nieśmiertelników. Co więcej, zbierając nieśmiertelniki naszych towarzyszy odbieramy niejako punkty, które mógł zdobyć przeciwnik. Mała modyfikacja dla drużynowego deathmatchu, ale wprowadzająca ciekawe urozmaicenie.

Drugim rodzajem jest Team Defender, który w zasadzie posiada takie same zasady rozgrywki jak Capture the Flag, z tą jednak różnicą że punkty dostajemy za jak najdłuższe utrzymanie flagi przeciwnika zamiast dostarczenie jej do określonego punktu.

Ostatnią opcją jest tworzenie rozgrywki dopasowanej do własnych preferencji – możemy w zasadzie decydować od wszystkim, nawet wyłączyć perki jeśli nie chcemy ich mieć.

Bez dwóch zdań sporo czasu zostało poświęcone na dopieszczanie trybu wieloosobowego w „Modern Warfare 3” i wygląda na to, że fani nie będą mieli najmniejszych powodów do narzekań. Zapewne nowych osób to specjalnie nie przekona (a tym bardziej fanów „Battlefield 3„), ale twórcom należą się wyrazy uznania.

Premiera „Modern Warfare 3″ zaplanowana jest na 8.11.2011r.