Zwiastun zapowiadający beta testy „Gotham City Impostors”
Już od ponad miesiąca było wiadomo, że beta testy „Gotham City Impostors” ruszą w grudniu. Jako, że mamy już grudzień i najwyraźniej zbliżamy się do daty rozpoczęcia tych testów, a Warner Bros. zafundowało nam z tej okazji nowy zwiastun.
Zwiastun próbuje zachęcić nas sporą dawką humoru i pokazaniem szerokiego wachlarza umiejętności przebierańców, które będziemy mogli zastosować w rozgrywkach 6 vs. 6. Czy to interesująca pozycja? Ciężko powiedzieć. Nie jestem do końca przekonany czy taki tytuł po premierze „Battlefield 3” oraz „Modern Warfare 3” przyciągnie szerokie grono zainteresowanych. Tym bardziej, że przecież jeszcze na horyzoncie majaczy „Counter-Strike: Global Offensive„.
Pożyjemy zobaczymy, a jeśli chcecie przystąpić do beta testów, to zapraszam na oficjalną stronę gry.
