Asset 3

Edycja kolekcjonerska „Aliens: Colonial Marines”

Andrzej Kała / 9.01.2012
komentarze: 0

W serwisie Gamekyo pojawiła się grafika prezentująca edycję kolekcjonerską „Aliens: Colonial Marines„. Nie ma jeszcze oficjalnego komuniaktu czy jest to prawdziwa zawartość zestawu, ale mimo to zobaczmy co tam się może znaleźć.

Gracze, którzy zdecydują się na zakup edycji kolekcjonerskiej otrzymają nowy tryb rozgrywki USCM Academy Firing Range, trzy nowe bronie dla trybu multiplayer – M240 Flamethrower, M577 A2 Smart Gun oraz M41A Pulse Rifle Upgrade.

Z rzeczy namacalnych będzie to figurka, do której dodatkowo będzie można dołożyć papierowe tło znajdujące się w specjalnym pudełku eksponującym znajdującą się we wnętrzu wspomnianą figurkę. Oprócz tego takie rzeczy jak kilka dodatkowych materiałów „papierowych” jak storyboardy czy zdjęcia z satelity. A jeśli jesteście wielkimi fanami serii, to możecie zrobić użytek z naszywek.

Całkiem sporo, choć na obecną chwilę nie wiadomo jeszcze czy to prawdziwy zestaw. Premiera „Aliens: Colonial Marines” zaplanowana jest na wiosnę 2012r. na PC, PS3 oraz Xbox360.