Asset 3

PS4 szybko nie zobaczymy

Andrzej Kała / 11.01.2012
komentarze: 0

Ostatnio nasilają się plotki na temat nowej generacji konsol, która miałaby zostać zaprezentowana na tegorocznych targach E3. Wiadomo już, że pojawi się tam WiiU, ale nowe modele konsol Microsoftu i Sony to wciąż spekulacje i wróżenie z fusów. Kaz Hirai postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Hirai przypomniał, że od samego początku powtarzał, iż obecna generacja przetrwa na rynku przynajmniej 10 lat. Zatem nie ma co liczyć na jakiekolwiek zapowiedzi ze strony Sony w najbliższym czasie. Przy nadchodzącej premierze PS Vita trudno się z nim nie zgodzić, gdyż to właśnie nowa przenośna konsola będzie skupiała na sobie uwagę wszystkich działań Sony w najbliższym czasie.

Zakładając, że faktycznie wszelkie plotki odnośnie Playstation 4 są właśnie plotkami, bylibyście tym faktem zawiedzeni? Czekacie już na nową generację konsol?