Asset 3

The Walking Dead: Episode 3 – pierwsze screeny, mały zwiastun i data premiery

Andrzej Kała / 28.08.2012
komentarze: 0

Studio Telltale opublikowało na swoim blogu garść screenów i zwiastun trzeciego epizodu The Walking Dead. Dla osób, które ukończyły drugi epizod jest również krótkie wideo, w którym twórcy podsumowują statystyki dotyczące tego epizodu oraz oficjalna data premiery.

Na początek to co najciekawsze, czyli zwiastun trzeciego epizodu The Walking Dead, który zapowiada się jeszcze ciekawiej niż poprzedni. Emily z bronią? Morze zombie? Ile jeszcze przyjdzie nam czekać? Tylko do jutra.

The Walking Dead: Episode 3 pojawi się na PS3 28.08.2012 ($4,99), na Xbox360 (400 MS Points), PC i Mac 29.08.2012. Daty te dla terytorium poza USA mają być jeszcze potwierdzone, ale nie ma wątpliwości – zagramy w trzeci epizod jeszcze w tym tygodniu.

Nowa galeria zaostrza mój apetyt i jeśli IGN się nie myli, to premiera The Walking Dead: Episode 3 odbędzie się 31.08.2012, choć oficjalnej daty premiery studio Telltale Games nie podało.

Na koniec jeszcze coś dla osób, które ukończyły The Walking Dead: Episode 2. Jeśli nie skończyliście drugiej części, to nie oglądajcie poniższego materiału, gdyż zawiera on mnóstwo spoilerów.

W ramach odświeżenia, wrzucam również materiał dotyczący The Walking Dead: Episode 1.