Asset 3

Humble Indie Bundle 6 się rozrasta!

Andrzej Kała / 26.09.2012
komentarze: 0

Humble Indie Bundle 6 to kapitalny zestaw już od pierwszego dnia, zdecydowanie wart uwagi. Co więcej – płacąc powyżej średniej wpłaconej kwoty otrzymywaliśmy jeszcze jedną grę dodatkowo. Jak zwykle jednak organizatorzy akcji nie spoczęli na laurach i dołożyli kilka „gadżetów” do zestawu.

Do zestawu dołączyły cztery nowe tytuły wraz z pełnymi soundtrackami!

Bit.Trip Runner

Jest to klasyczny „biegowy” tytuł, w którym nasza postać musi omijać przeszkody jednocześnie cały czas biegnąc. Ta produkcja posiada jednak unikalny styl, a każdy z poziomów posiada dedykowany podkład muzyczny idealnie zsynchronizowany z przeszkodami.

Gratuitous Space Battles

Strategia sci-fi, w której gracze będą kompletować całą flotę statków, aby toczyć walki z przeciwnikami z całej galaktyki. Ogromne możliwości modyfikacji jednostek dają ogromne pole do popisu dla strategów.

Jamestown

Ta produkcja to ukłon w kierunku klasycznych strzelanek znanych jeszcze z automatów stojących w salonach gier. Max. 4 graczy jednocześnie będzie starało przebić się przez armię z Marsa przy pomocy steampunkowego uzbrojenia. Styl retro i epickie pojedynki z bossami – gwarantowane.

Wizorb

W grze wcielamy się w postać Cyrusa, czarodzieja który opanował sztukę magiczną Wizorb. Naszym zadaniem będzie.. rozbijanie kolejnych cegiełek, co momentalnie kojarzy się z klasykiem Arkanoid, ale gra posiada również elementy rpg.