Asset 3

Deadlight zmierza na PC

Andrzej Kała / 28.09.2012
komentarze: 0

Na fanpage’u produkcji, studio Tequila Works umieściło informację, że Deadlight powoli zmierza w kierunku platformy PC. Gra ma kazać się 25.10.2012, ale nie będzie to zwykły port. Tytuł otrzyma dodatkowo nowy poziom trudności – nightmare, ulepszoną grafikę oraz pełną ścieżkę dźwiękową.

Gra ukaże się dzięki platformie Steam, a jeśli przypadkiem nie pamiętacie czym jest Deadlight, to zapraszam do zapoznania się z recenzją. To jedna z tych gier, których zdecydowanie nie powinniście ominąć.