Asset 3

Ghost Recon Online – nowy patch wprowadza kilka nowinek

Andrzej Kała / 27.10.2012
komentarze: 0

Ghost Recon Online otrzymał nowy patch – 0.9.0, który wprowadza sporo nowości do rozgrywki, a także dorzuca kilka akcentów związanych z nadchodzącym Halloween.

Jedną z nowych funkcjonalności jest Beginner’s Playlist. W trybie tym gracze, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w Ghost Recon Online mogą grać z innymi osobami które również dopiero rozpoczynają przygodę z produkcją Ubisoftu. Dzięki temu nie muszą oni obawiać się, że trafią do gry pełnej wymiataczy i przez całą rozgrywkę będą służyli jedynie za mięso armatnie.

Jest to tryb przeznaczony dla graczy posiadających postaci na poziomach 1-4, co nie oznacza że muszą się oni do tego trybu ograniczać. Jeśli zapragniecie zagrać w większymi wymiataczami, wystarczy wybrać na ekranie szukania rozgrywki opcję „All Players Playlist” i gotowe.

Drugą sporą nowością jest wprowadzenie klanów. Obecnie gracze otrzymali możliwość tworzenia nowych klanów a także definiowania herbu swojego klanu. To jednak nie koniec, bo Ubisoft zamierza stopniowo rozbudowywać ten system – już 16.01.2013 wprowadzona ma być możliwość toczenia walk międzyklanowych zarówno rankingowych jak i meczy sparringowych.

Poniżej możecie zobaczyć materiał wideo, na którym Jesse Knapp opisuje nieco bardziej szczegółowo system klanów.

To nie wszystkie nowości ani zmiany wprowadzane przez patch 0.9.0. Pełną listę poprawek, zmian wraz z ich dokładnym opisem możecie znaleźć na oficjalnej stronie Ghost Recon Online.