Asset 3

Halo 4 – impreza z okazji światowej premiery

Andrzej Kała / 29.10.2012
komentarze: 0

Microsoft Polska, wydawca Halo 4 na konsolę Xbox 360, zaprasza wszystkich fanów serii Halo na wyjątkowe wydarzenie, przygotowane specjalnie z okazji premiery gry. Już 6 listopada, w dzień światowej premiery Halo 4, zwiastującej powrót legendarnego bohatera gier – Master Chiefa, oraz najpopularniejszej serii na konsolę Xbox 360, w samym centrum Warszawy, pod Pałacem Kultury i Nauki, o godzinie 18:00, odbędzie się oficjalny pokaz premierowy gry, jakiego w naszym kraju jeszcze nie było.

Camp Halo 4 (zlokalizowany przy zbiegu ulicy Marszałkowskiej i Alei Jerozolimskich) wyposażony będzie między innymi w gigantyczny ekran 100m2, na którym każdy będzie mógł spróbować swych sił w grze Halo 4 oraz ciężarówka Halo 4, w której znajdzie się 8 stanowisk z grą. Podczas premierowego wydarzenia, odwiedzający mogą spodziewać się szeregu atrakcji i niespodzianek.

Każdy odwiedzający Camp Halo 4, otrzyma gadżety związane z grą Halo 4 oraz DLC do gry (dodatkowe zbroje), a pierwszych 200 osób, dodatkowo wzbogaci się o 3 miesięczne, złote abonamenty Xbox LIVE, aby móc już w dniu premiery Halo 4 dołączyć do milionów graczy na całym świecie w grze wieloosobowej, poprzez Xbox LIVE.

Termin: 6 listopada, godzina 18.00

Miejsce: Warszawa, Pałac Kultury i Nauki, przy zbiegu ulicy Marszałkowskiej i Alei Jerozolimskich