Asset 3

Wyniki konkursu Halloween

Andrzej Kała / 4.11.2012
komentarze: 0

Do dzisiaj, do godziny 17:00 czekałem na Wasze zgłoszenia do konkursu z okazji Halloween. Do zgarnięcia był jeden egzemplarz Darksiders 2 w wersji na PC, który mogę oddać zwycięzcy dzięki dystrybutorowi gry – firmie CENEGA. Pora zatem zobaczyć komu dopisało szczęście.

Zadanie konkursowe było w zasadzie bardzo proste:

Aby otrzymać egzemplarz Edycji Limitowanej Darksiders 2, który możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej, wystarczy wpisać w komentarzach swóch ulubiony film z gatunku horror/thriller oraz w kilku zdaniach napisać dlaczego właśnie ten film wybraliście.

Pojawiło się w komentarzach kilka klasyków takich jak Nightmare on Elm Street czy The Ring. Przyznam jednak, że kilku filmów o których wspomnieliście nie miałem okazji zobaczyć. Konkurs zatem i dla mnie ma pewien pozytywny akcent, bo na liście filmów do obejrzenia pojawiły się m.in. Drabina Jakubowa, Harry Angel oraz Incidious.

Pora jednak podać zwycięzcę tego konkursu, bo już pewnie i tak przewijacie dalej aby tylko zobaczyć komu się poszczęściło. Tak więc drogą losowania egzemplarz Darksiders 2 na PC otrzymuje:

  • Karol Wykrota

Dla mnie to będzie „Nightmare on Elm Street”. Dlaczego? Pewnie dlatego, że to był chyba pierwszy horror, który w życiu oglądałem, tata mi go pokazał jak byłem mały. Pamiętam, że bałem się jak cholera I dlatego ten właśnie film jak I postać Freddy’ego utkwiły mi w pamięci 🙂

Gratuluję! Pozostałym osobom dziękuję za udział i zapraszam do odwiedzania Playing Daily. Już niedługo kolejny konkurs!

Natomiast Karol, odezwij się do mnie mailowo: andrzej[at]playingdaily.pl.