Asset 3

The Elder Scrolls Online – pierwszy materiał wideo prezentujący grę w akcji

Andrzej Kała / 8.11.2012
komentarze: 0

Bethesda wypuściła pierwszy materiał wideo, w którym twórcy opowiadają nam nieco więcej na temat Elder Scrolls Online ale przede wszystkim – pokazują nam po raz pierwszy grę w ruchu. Jak na mmo, produkcja ta prezentuje się od strony wizualne wyśmienicie.

Wydarzenia z Elder Scrolls Online mają miejsce 1000 lat przed historią znaną z Elder Scrolls V: Skyrim. Co więcej – świat ten uwzględnia wydarzenia, legendy i historie, o których mogliśmy przeczytać w książkach porozrzucanych we wszystkich grach z serii. Dzięki Elder Scrolls Online wszystkie krainy Tamriel stoją przed nami otworem – od Morrowind po Skyrim, a każda z nich odzwierciedla styl znany z odsłon serii osadzonych w konkretnej krainie.

Podczas procesu tworzenia postaci do naszej dyspozycji oddanych będzie dziewięc ras. Po wybraniu jednej i określeniu klasy będziemy mogli rozpocząć rozgrywkę, ale poprzez wybór kierunku rozwoju postaci, ekwpinku i broni będziemy mogli ją jeszcze bardziej dopasować do swoich oczekiwań.

Wykonując wspólnie jakieś zadania czy biorąć udział w najazdach na lochy, gracze nie muszą martwić się o podział łupów, gdyż każdy z uczestników takiego przedsięwzięcia zostanie odpowiednio nagrodzony. Nie ma więc obaw, że ktoś nam ukradnie sprzed nosa miecz, o który walczyliśmy przez ostatnie dwie godziny.

Ilość zawartości w Elder Scrolls Online po prostu przytłacza i jeśli wszystko zagra pięknie już od samego początku to tytuł ten ma sporą szansę zdobyć serca zarówno fanów serii Elder Scrolls jak i fanów gier mmo.