Asset 3

God Mode – nowa koprodukcja Saber Interactive i Old School Games

Andrzej Kała / 21.12.2012
komentarze: 0

Studio Saber Interactive, znane z takich produkcji jak Inversion czy Halo Combat Evolved Anniversary połączyło swoje siły z Old School Games i wspólnie pracują nad tytułem God Mode. Nie będzie jednak chodziło o wpisanie IDDQD, a o grę która trafi do dystrybucji cyfrowej w przyszłym roku. Czym więc jest God Mode?

Przede wszystkim jest to strzelanina TPP, przypominająca nieco tryb hordy z Gears of War 3. Sami, bądź w kooperacji z trójką znajomych będziemy stawiać czoła kolejnym, coraz bardziej wymyślnym kreaturom przy pomocy całkiem współczesnego (i nie tylko) zestawu broni.

Podczas gry zdobywamy również punkty doświadczenia, za pomocą których będziemy mogli rozwijać naszą postać. Ich ilość zależy nie tylko od naszej skuteczności ale również sposobu eliminacji przeciwników.

Rozgrywke urozmaicać będą również rozmaite modyfikatory wprowadzające np. jednego nieśmiertelnego przeciwnika, którego musimy zabić na samym końcu, lub gęstą mgłę spowijającą całą arenę.

Nie wygląda to wszystko wcale źle i jeśli cena będzie rozsądna to może być to całkiem przyjemna rozgrywka przynajmniej na kilka wieczorów. Premiera God Mode zaplanowana jest na przyszły rok na PC, PS3 i Xbox360.