Asset 3

SteelSeries wprowadza do oferty produkt dla graczy mobilnych

Andrzej Kała / 21.12.2012
komentarze: 0

Jeśli często zdarza Wam się grać na urządzeniach przenośnych jak iPhone, iPad czy telefony i tablety z systemem Android oraz Windows to powinniście rzucić okiem na nowy produkt Steelseries. Ma on za zadanie rozwiązać największy problem jaki towarzyszy graczom mobilnym – brak uczucia wciskania przycisku na ekranie dotykowym.

W opakowaniu znajdują się 3 przyciski oraz joystick, które mogą być przechowywane w dołączonym eleganckim pudełku. Przyciski przyczepia się do ekranu przy użyciu wysokiej jakości mikroprzyssawki z przewodzącej gumy, która przenosi ruch z palców na ekran. Analogowy joystick, z aż 9 mikroprzyssawkami dla stabilnego przymocowania, umożliwia precyzyjne kierunkowe ruchy. SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls może być wykorzystywany wielokrotnie, a wyczyszczone przyssawki odzyskają fabryczną lepkość.

Cena €19,99 nie należy do najniższych, ale firma SteelSeries ma za sobą wiele lat doświadczeń w tworzeniu produktów przeznaczonych dla graczy i raczej jakość SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls nie pozostawia wątpliwości w kwestii jakości wykonania.

Postaramy się niedługo specjalnie dla Was przetestować ten gadżet.