Asset 3

Rozwiązanie konkursu Hitman Absolution

Andrzej Kała / 25.12.2012
komentarze: 0

Zapewne dopiero niedawno wstaliście, więc wyniki konkursu będą dobrym deserem po obfitym śniadaniu w Pierwszym Dniu Świąt. Tak więc mamy zwycięzcę konkursu Hitman Absolution, który jeszcze dzisiaj będzie mógł pograć w Hitman Absolution na PC przy okazji zgarniając kilka dodatkowych broni.

Najpierw wypadałoby przypomnieć jakie były pytania konkursowe, wraz z poprawnymi odpowiedziami.

1. W której misji po raz pierwszy używamy minibomby w Hitman 2: Silent Assassin?

Prawidłowa odpowiedź to misja Tubeway Torpedo. Jest to pierwszy raz kiedy Agent 47 ma okazję użyć zdalnie odpalanej minibomby. To pytanie nie sprawiło Wam praktycznie żadnych problemów.

2. Jakiej narodowości jest „Meat King” z Hitman: Contracts?

Campbell Sturrock, znany również jako The Meat King jest rodowitym Szkotem, który wyemigrował do Rumunii. Pytanie było nieco podchwytliwe i to ono sprawiło Wam najwięcej problemów.

Pora na ostatnie pytanie i odpowiedź:

3. Ilu pracowników w kombinezonach chroniących przed promieniowaniem spotykamy w misji „The Bjarkhov Bomb” w Hitman: Contracts.

W tej misji możemy spotkać trzech pracowników w takich kombinezonach. Dodatkowo rownież Agent 47 może założyć takie fatałaszki.

Zatem pora na ogłoszenie zwycięzcy. Spośród wszystkich nadesłanych poprawnych odpowiedzi na trzy pytania wylosowany został Karol Wykrota! Gratulujemy!