Asset 3

Konkurs – W nowy rok z workami nowych gier!

Andrzej Kała / 30.12.2012
komentarze: 0

Dzisiaj przyszła pora na nadrobienie zaległości konkursowych. Uzbierało się troszkę tytułów, więc zamiast rozdrabniać się na kilka mniejszych konkursideł postanowiliśmy wrzucić „wszystko do jednego worka” i przygotować Mega Konkurs na Playing Daily z okazji nowego roku.

Chyba nie ma na tej planecie gracza, który chciałby wkraczać w nowy rok z pustymi rękoma. Nie jest to żadna tajemnica, więc postanowiliśmy zadbać o dwoje czytelników Playing Daily. Tak więc jak się domyślacie – do zgarnięcia nie jest jeden worek z grami, a właśnie dwa. W ten sposób mamy nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i nie ma co się oszukiwać – w obu przypadkach mamy do czynienia ze świetnymi tytułami.

Dwa worki gier

Zacznijmy więc od wspomnianych worków prezentów. Otóż worki są dwa, z których jeden ma nalepkę GOG.com natomiast drugi – Steam.

Worek GOG.com

Dzięki uprzejmości serwisu GOG.com udało nam się zdobyć kilka kodów, które wpadły do tego wora. Znajdziecie w nim nowe, kapitalne gry niezależne: FTL: Faster Than Light oraz Retro City Rampage, ale także równie rewelacyjnego klasyka – Syndicate. Naszym zdaniem jest to delikatnie mówiąc kapitalny zestaw.

Worek Steam

Do drugiego wora z etykietką Steam trafiły tytuły AAA. Jest to worek, który przypadnie do gustu bardziej osobom lubiącym akcję, choć i kombinowania nie zabraknie. Wspomniane tytuły to F3AR, Splinter Cell: Conviction oraz… Hitman Collection!

Jak zdobyć te tytuły?

Tym razem nie będzie tak łatwo – nie wystarczy wysłać odpowiedzi i czekać na losowanie, co to to nie. Konkurs Dark Souls zaoowocował naprawdę ciekawymi odpowiedziami, więc pomyśleliśmy że tym razem pora sprawdzić Wasze umiejętności plastyczne.

Zadaniem jest przedstawienie Waszej ulubionej postaci z gier.

Dozwolone są rysunki, malunki, wycinanki, wydzieranki, plastelinowe ludki, a nawet kostiumy. Tylko od Waszej wyobraźni i umiejętności zależy jak do tego podejdziecie. Dopóki można zrobić zdjęcie takiej pracy, bądź jest ona w formie grafiki elektronicznej – będzie ok.

Oczywiście odpadają wszelkiego rodzaju screenshoty z gier, artworki itp itd. W skrócie – to Wy musicie być autorami tej pracy.

Termin nadsyłania prac – 10.01.2013r, w końcu mamy teraz Sylwestra i zabawę, więc nie oszukujmy się że od razu ruszycie do prac 🙂 Gotowe prace podsyłajcie tradycyjnie na adres andrzej@playingdaily.pl.

Ogłoszenie zwycięzców i publikacja prac w serwisie Playing Daily odbędzie się najpóźniej 12.02.2013.

Powodzenia!