Asset 3

Call of Duty: Black Ops 2 – poznaliśmy szczegóły dodatku Revolution

Andrzej Kała / 9.01.2013
komentarze: 0

Call of Duty: Black Ops 2 - Revolution DLC

Activision podzieliło się szczegółami na temat pierwszego dlc do Call of Duty: Black Ops 2. Pierwsze informacje na jego temat wyciekły na początku miesiąca i jak się okazuje – były one prawdziwe. Zobaczmy co jeszcze przyniesie ze sobą dodatek Revolution.

Przede wszystkim wiemy już o czterech nowych mapach: Hydro, Grind, Downhill oraz Mirage a także piątej mapie przeznaczonej dla trybu zombie – Die Rise. Zobaczmy co nowego dowiedzieliśmy się na ich temat:

  • Hydro: Ta obszerna mapa pozwala użyć zapory wodnej oraz wody w celu zablokowania ścieżek przeciwnikom
  • Downhill: Średniej wielkości mapa umiejscowiona we Francuskich Alpach zawierająca wszystkie niezbędne elementy – m.in. śnieg czy wyciąg krzesełkowy.
  • Grind: Mapa położona w Kalifornii, będąca małym skateparkiem skierowana jest do graczy lubiących szybką rozgrywkę w charakterystycznym dla Call of Duty stylu
  • Mirage: Przeniesieni zostaniemy na pustynię Gobi, gdzie przeważają wydmy piaskowe a centralnie umiejscowione sanktuarium stanowi naturalne wąskie gardło
  • Zombies – Die Rise: Nowa mapa jest po raz pierwszy nastawiona na poruszanie się w pionie – walące się drapacze chmur stają się labiryntami pełnymi zombie.

Nowy tryb rozgrywki

Nowy tryb rozgrywki, który również zostanie wprowadzony wraz z tym dodatkiem pozwoli nam się wcielić w Zombie. Na początku jeden gracz wciela się w ocalałego, natomiast pozostali gracze stają się częścią hordy zombie. W momencie kiedy uda nam się zabić ocalałego sami odradzamy się jako ocalały i zdobywamy punkty zabijając kolejne zombie.

Bardziej szczegółowe informacje i wideo z rozgrywki na wspomnianych mapach znajdziecie w zwiastunie poniżej, natomiast premiera dodatku zapowiedziana jest na 29.01.2013 początkowo na Xbox360.

Dodatek ukaże się na pozostałych platformach nieco później.