Asset 3

Tomb Raider – Cenega podała kto użyczy głosu Larze Croft w polskiej wersji językowej

Andrzej Kała / 10.01.2013
komentarze: 0

Tomb Raider - Lara Croft

W pierwszym odcinku serii The Final Hours, prezentującej kulisy powstawania najnowszej odsłony serii Tomb Raider mieliśmy okazję poznać Camillę Luddington, która nie tylko użyczyła Larze Croft swojego głosu ale również wzięła udział w sesjach motion capture. Dzisiaj natomiast poznaliśmy osobę, której głosy usłyszymy w polskiej wersji językowej.

Jest nią urocza Karolina Gorczyca. Na szczęście oprócz samej informacji przy okazji Cenega wypuściła krótki materiał wideo zawierający próbkę dubbingu w wykonaniu naszej rodzimej aktorki.

Karolina Gorczyca

Nie jestem specjalnym fanem dubbingów, choć przyznaję że było kilka przypadków kiedy przedkładałem wersję polską nad oryginał. W przypadku Lary Croft miałem pewne wątpliwości ale poniższy materiał wideo pokazuje, że Karolina spisała się całkiem nieźle.

Zamierzacie skusić się na polską wersję językową, czy raczej poszukacie angielskiej?