Asset 3

Wyniki konkursu „workowego”

Andrzej Kała / 12.01.2013
komentarze: 0

Zgodnie z obietnicą przyszła pora na ogłoszenie wyników ostatniego konkursu, w którym do zgarnięcia były dwa wroki gier. Tradycyjnie już zaczniemy od przypomnienia zadania konkursowego, a potem ogłosimy zwycięzców.

Konkurs Dark Souls zaostrzył mój apetyt i tym razem również postanowiłem podnieść poprzeczkę nieco wyżej. Mimo iż nie było konieczności pisania wierszy czy opowiadań, jednak minimalne zdolności plastyczne okazały się niezbędne.

Zadaniem konkursowym było przedstawienie Waszej ulubionej postaci z gier, a ograniczeniem były tylko Wasze umiejętności, wyobraźnia i … kilka małych warunków:

Dozwolone są rysunki, malunki, wycinanki, wydzieranki, plastelinowe ludki, a nawet kostiumy. Tylko od Waszej wyobraźni i umiejętności zależy jak do tego podejdziecie. Dopóki można zrobić zdjęcie takiej pracy, bądź jest ona w formie grafiki elektronicznej – będzie ok.

Oczywiście odpadają wszelkiego rodzaju screenshoty z gier, artworki itp itd. W skrócie – to Wy musicie być autorami tej pracy.

Zadania podjęły się niestety wyłacznie dwie osoby, za to poziom prac po raz kolejny mnie zaskoczył. Zacznijmy więc od ogłoszenia zwycięzców i rozdania nagród, a następnie przedstawienia nadesłanych prac.

  • Worek STEAM wędruje do Agaty Tyszko
  • Worek GOG.com natomiast powędruje do Krzysztofa Baranowskiego

Jako, że oboje poprosili o worek Steam, byliśmy zmuszeni podjąć decyzję o urządzeniu losowania. Przejdźmy jednak do najważniejszego, czyli nadesłanych prac.

Agata Tyszko

Agata pochwaliła się, że uwielbia wszelkiej maści Orki pojawiające się w grach, co bez dwóch zdań wyraża jej praca.

Sposób wykonania: Windows + Paint + Myszka 🙂

Playing Daily - Ork

Krzysztof Baranowski

Krzysztof natomiast jest pasjonatem serii Shenmue, która obecnie nosi miano kultowej pozycji z czasów konsoli Dreamcast. Dlatego też jego rysunek przedstawia głównego bohatera serii – Ryo Hazuki.

Sposób wykonania: Rysunek węglem

Konkurs Shenmue

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!