Asset 3

Injustice: Gods Among Us – apetyczne Edycje Kolekcjonerskie

Andrzej Kała / 15.01.2013
komentarze: 0

Injustice: Gods among Us

Pozostaniemy jeszcze na chwilę przy temacie Edycji Kolekcjonerskich. Na poprawę nastroju po średnim pomyśle jakim jest Dead Island: Riptide w edycji Zombie Bait rzucimy okiem na trzy edycje Injustice: Gods Among Us, które w przeciwieństwie do pomysłu Deep Silver wyglądają świetnie.

O Edycji Kolekcjonerskiej Injustic: Gods Among Us mieliśmy już okazję napisać nieco wcześniej, ale dzisiaj pojawiły się ostateczne projekty każdej wersji oraz doszła jeszcze jedna – nowa.

Injustice: Gods Among Us – Battle Edition

Injustice: Gods Among Us - Battle Edition

Dla odmiany zaczniemy od najdroższej edycji w skład której oprócz gry wchodzą również trzy dodatkowe skórki dla Batmana, Wonder Woman i Supermana oraz tzw. Fight Stick czyli kontroler nawiązujący do „gałek” znanych z salonów gier. Zestaw zdecydowanie nie dla każdego, ale nie ma się co oszukwiać – kierowany jest raczej do pasjonatów bijatyk i zawodowych graczy.

Injustice: Gods Among Us – Edycja Kolekcjonerska (EU)

Injustice: Gods Among Us - Edycja Kolekcjonerska EU

Europejska wersja Edycji Kolekcjonerskiej będzie zawierała metalowe pudełko na grę (steelbook), 3 skórki dla Wonder Woman, Batmana i Supermana, komiks oraz 23cm figurkę. Wszystko zapakowane w specjalnie przygotowane kolekcjonerskie pudełko.

Injustice: Gods Among Us – Edycja Kolekcjonerska (US)

Injustice: Gods Among Us - Edycja Kolekcjonerska US

Wersja amerykańska Edycji Kolekcjonerskiej nieznacznie różnie się od tej, którą my dostaniemy. Wewnątrz zamiast metalowego pudełka na grę znajdzie się kod na pobranie animowanego film „Justice League Doom”. Nieco różni się także figurka dostępna w zestawie.

Ze wszystkich trzech edycji najbardziej przypadła mi do gustu Wersja Europejska i mam nadzieję że uda mi się jedną taką przytulić. Ciekaw jestem także, która edycja Wam się najbardziej podoba?