Asset 3

Afterfall: Pearl of the Wasteland będzie podzielona na epizody

Andrzej Kała / 17.01.2013
komentarze: 0

Afterfall: Pearl of the Wasteland

Przez chwilę myślałem, że jednak Afterfall: Pearl of the Wasteland już nie powstanie ale wygląda na to, że pomimo niezbyt dobrej passy Nicolas Games studio się nie poddaje. Co więcej – pojawiło się kilka nowych informacji na temat wspomnianego projektu.

Przede wszystkim akcja Afterfall: Pearl of the Wasteland będzie rozgrywała się 63 lata po „atomowym holokauście”, a wspominana w tytułe Perła będzie jedynym miejscem pośród pustkowi, w którym ludzie będą w stanie odnaleźć szczęście.

Gra będzie posiadała trzech głównych bohaterów, z których każdy otrzyma własny epizod poświęcony swoim przygodom. W rezultacie ma to nam zaoferować trzy odcinki, z czego każdy to 1,5-2 godzin gry.

Trzy epizody, trzech bohaterów, trzy ścieżki. Pokażemy zatem tą historię oczami trzech bohaterów każdy ma inne cele każdy ma inne motywacje. Zaczynamy wszystkie trzy Epizody w tym samym miejscu, a zakończenie……. Każda z części ok 1,5-2h pozwoli poznać nam różnych bohaterów Reappera, Hope Iriv (to dziewczyna) i Rottgara Iriv.

Sama rozgrywka to mieszanka akcji, epksploracji i ochrony pozostałych bohaterów. Co więcej, w grze ma zostać zaimplementowany aktywny system osłon, a gracze będą posiadali bardzo ograniczony dostęp do amunicji dla realistycznie zachowujących się broni.

Na papierze brzmi to całkiem intrygująco, pozostaje zatem czekać na pierwsze materiały wideo.