Asset 3

GTA V – Studio Rockstar podało oficjalną datę premiery!

Andrzej Kała / 31.01.2013
komentarze: 0

GTA V - Grand Theft Auto V

Po długim okresie ciszy studio Rockstar wypaliło z grubej rury. O tak, zupełnie znikąd podano oficjalną datę premiery GTA V! Niestety odbędzie się ona nieco później niż wszyscy zakładali.

Początkowo spekulowano, że gra ma ukazać się wiosną 2013r. jednakże ekipa Rockstar nigdy nie potwierdziła oficjalnie tej daty. Pojawiała się ona dlatego, że do tej pory studio wszystkie swoje premiery planowało właśnie na ten okres czasu.

GTA V - Grand Theft Auto V

W przypadku Grand Theft Auto V sprawa wygląda nieco inaczej. Gra ukaże się 17.09.2013r. W oficjalnym komunikacie prasowym możemy przeczytać:

Dzisiaj mamy dla Was oficjalną datę premiery – Grand Theft Auto V pojawi się w sklepach 17.09.2013r.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że to cztery miesiące później niż planowaliśmy i że dla wielu z Was będzie to ogromne rozczarowanie, ale uwierzcie nam – będzie warto poczekać chwilę dłużej. GTA V to bardzo ambitny i skomplikowany projekt, który po prostu wymaga nieco więcej dopieszczenia aby spełnić nasze, a co najważniejsze – Wasze oczekiwania.

Do wszystkich fanów GTA – prosimy, przyjmijcie nasze przeprosiny za to opóźnienie i obietnicę, że cały zespół bardzo intensywnie pracuje aby stworzyć tak dobrą grę jak tylko to możliwe. Robimy co w naszej mocy aby mieć pewność, że we wrzesniu spełnimy (jeśli nie przeskoczymy) Wasze oczekiwania.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i cierpliwość

Zespół GTA

Zatem… byle do września!