Asset 3

Sleeping Dogs otrzyma jeszcze sporo DLC do końca Marca

Andrzej Kała / 6.02.2013
komentarze: 0

Sleeping Dogs

Square Enix zapowiedziało aż pięć dodatków do Sleeping Dogs, których premiera zaplanowana jest jeszcze przed końcem Marca. Zobaczmy więc co jeszcze zamierza dostarczyć nam studio United Front Games.

Year of the Snake

Sleeping Dogs - DLC

O tym dodatku dowiedzieliśmy się już wcześniej, a nawet mieliśmy okazję zobaczyć jego zwiastun. Dodatek ten wprowadzi kilka nowych zadań, których akcja będzie rozgrywała się zaraz po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Kult powiązany z końcem świata zaczyna terroryzować ulice Hong Kongu – Kult Węża. Nasz protagonista będzie musiał rozprawić się z tym kultem, a pomogą mu w tym dodatkowe bronie, wliczając w to broń gazową oraz obezwładniającą, nowe stroje oraz umiejętności. Czasu jest niewiele, więc będziemy musieli się sprężać aby zdążyć przed Dniem Sądu.

Movie Masters Pack

Sleeping Dogs - DLC

W zestawie Movie Masters natomiast znajdziemy trzy zupełnie nowe stroje dla Weia – jeden charakterystyczny dla samotnego mściciela, drugi pozwoli nam wcielić się w legendarną postać Nieznanego Wojownika natomiast ostatni z nich zawiera zbroję Wojownika z Bronzu dzięki której wszelkie obrażenia nie będą nam straszne.

Wheels of Fury

Sleeping Dogs - DLC

Przemyt narkotyków to spory część biznesu Triad w Hong Kongu, a dawny przyjaciel ShenaDr. Tang stworzył pojazd, który pozwoli naszemu bohaterowi uzyskać przewagę nad swoimi rywalami. Uzbrojony supersamochód – DZS-90 wyposażony w dodatkowe opancerzenie i broń, powzoli Weiowi przejąć tę gałąź biznesu. Po ukończeniu każdej z misji tego dodatku otrzymamy jedną część samochodu, które na koniec pozwolą nam zbudować tego potwora na kołach i użyć go zarówno w misjach jak i podczas przemierzania ulic Hong Kongu.

Law Enforcer Pack

Sleeping Dogs - DLC

Kolejna paczka powiązana z wymiarem sprawiedliwości. otrzymamy w niej dwa nowe policyjne stroje, nową broń oraz dostęp do pięciu nowych pojazdów policyjnych.

Monkey King Pack

Sleeping Dogs - DLC

W tym zestawie będziemy w stanie przyjąć postać mitycznego Sun Wukonga. Obdarowany mocą nieśmiertelnych, Wei będzie dodatkowo mógł wykorzystać dwuręczną laskę w walce z demonami podziemia Hong Kongu. Strój ten dodatkowo posiada kilka charakterystycznych umiejętności, a także… nietypowy pojazd.

Żaden z dodatków nie posiada jeszcze konkretnej daty premiery.