Asset 3

Tomb Raider trafił do tłoczenia!

Andrzej Kała / 8.02.2013
komentarze: 0

Tomb_Raider_Nowa_porcja_5224515

Darrell Gallagher, szef studia poinformował, że zakończono prace nad najnowszą odsłoną serii Tomb Raider i trafiła ona już do tłoczenia. Nie ma więc już mowy o przesuwaniu daty premiery, dodawaniu nowych funkcjonalności czy szlifowaniu kodu – można jednak spokojnie założyć, że wszystkie zasoby zostaną teraz skierowane na dlc.

W oficjalnym oświadczeniu skierowanym do fanów, Gallagher napisał:

To była długa podróż i czuję, że odbyliśmy ją wspólnie. Dziękujemy za Wasz entuzjazm i wsparcie od momentu kiedy zdecydowaliśmy się ujawnić naszą nową wizję świata Tomb Raidera. Cieszę się mogąc Was poinformować, że wkroczyliśmy w ostatni etap tej ekscytującej i wymagającej podróży, która trwała przez kilka ostatnich lat. Tomb Raider trafił do tłoczenia, więc już niedługo będzie również w Waszych rękach.

W 2010 roku obiecaliśmy Wam, że zamierzamy wprowadzić sporo nowości do tej serii, aby dzięki temu stworzyć taką historię pochodzenia Lary, która uczyni z niej tę twardą kobietę którą jest obecnie i zabierze ją w jedyną w swoim rodzaju podróż. Jestem bardzo szczęśliwy, że dzisiaj mogę z czystym sumieniem potwierdzić te słowa.

Włożyliśmy w tę grę całe nasze serce i jestem pewien, że stworzyliśmy produkcję która nie tylko przedstawia w ciekawy sposób historię serii Tomb Raider, ale także stara się podnieść poprzeczkę wyżej w kwestii przedstawienia fabuły oraz samej rozgrywki. (…)

Czas aby oddać grę w Wasze ręce. Mamy szczerą nadzieję, że bedzie Wam się podobać. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, co udało nam się dokonać.

Pozstało jeszcze 28 dni.

Ja osobiście nie pamiętam kiedy ostatni raz tak wyczekiwałem gry z serii Tomb Raider. Cieszę się, że tym razem zdecydowano się na wprowadzenie rewolucji do tej skostniałej już serii. Zamówienie przedpremierowe złożone, mam nadzieję że paczka dotrze do mnie bez przeszkód w dniu premiery.