Asset 3

Injustice: Gods Among Us – Bane, Harley Quinn, Batman i Wonder Woman na materiale wideo z rozgrywki

Andrzej Kała / 9.02.2013
komentarze: 0

Injustice: Gods Among Us - Battle Arena

NetherRealm Studios i DC Comics rozpoczęli nową serię materiałów wideo na oficjalnej stronie Injustice: Gods Among Us, w której naprzeciw sobie stawiani będą „dobrzy” i „źli” uczestnicy w konkursie popularności. Jest to wykonane na zasadzie turniejowej drabinki, w której to fani decydują kto zwycięży w danej walce.

Pomijając jednak całą marketingową oprawkę, plus tego przedsięwzięcia jest taki, że już teraz możemy zobaczyć w akcji Bane’a i Harley Quinn.

Batman vs. Bane

Po obejrzeniu tego pojedynku odniosłem wrażenie, że Bane wzorowany jest odrobinę na Kabalu, ale chyba najbardziej rażący dla mnie jest tekst Batmana „Get down here” – za bardzo pachnie Scorpionem. Na szczęście poza tym cała rozgrywka wygląda bardzo solidnie, wliczając w to nawet ciekawe kombinacje na wzór znanych z Mortal Kombat – X-Ray Moves.

Wonder Woman vs. Harley Quinn

Wczoraj pojawiła się informacja jakoby w grze miał pojawić się Killer Croc. Póki co nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia, czy będzie można nim zagrać, ale na poniższym wideo możemy zobaczyć jak właśnie The Penguin, Riddle, Two Face i Killer Croc stanowią część tzw. environmental hazard i w momencie przebijania Quinn przez kolejne ściany Croc funduje jej małe, dodatkowe lanie kiedy przypadkowo przebija się przez pomieszczenie, w którym ten kwartet uprawia hazard.