Asset 3

BioShock Infinite nie będzie miał polskiej wersji językowej

Andrzej Kała / 22.02.2013
komentarze: 0

Bioshock Infinite

Dziś pojawiła się zaskakująca informacja dotycząca polskiej wersji językowej nadchodzącego hitu – BioShock: Infinite. Pomimo wsześniejszych informacji, według których mielibyśmy otrzymać polską wersję językową na wszystkich dostępnych platformach, okazuje się że nici z tego planu.

Przygotowywana polska wersja językowa miała być wyłącznie w postaci napisów, ale po drodze coś się wydarzyło i nie otrzymamy nawet takiej wersji. Krążą plotki, że wersja PC była już gotowa, ale mimo to zdecydowano się na jej anulowanie.

Cenega nie podała żadnych informacji na temat powodów takiej decyzji i do tej pory nie pojawił się w zasadzie żaden komentarz w tej sprawie, poza informacją o rekompensacie.

Zakładając, że język angielski nie jest dla Was przeszkodą, to Cenega przygotowała ciekawe zadośćuczynienie – do każdej kopii BioShocka zakupionej w Polsce dorzucony będzie kod dostępu do Season Pass! Jak by nie patrzeć to 80zł do przodu, więc nie byle co.

Zdaję sobie jednak sprawę, że są osoby dla których ta informacja nie jest wielkim pocieszeniem, ale miło że Cenega zdecydowała się na taki gest.