Asset 3

Nowe Call of Duty powstaje w Neversofcie?

Andrzej Kała / 25.02.2013
komentarze: 0

O tym, że nowe call of Duty pojawi się pod koniec roku wiemy już od dłuższego czasu i nie jest to w zasadzie żadnym zaskoczeniem. Inaczej jednak wygląda sprawa, kiedy spojrzymy na developera tej odsłony – do tej pory gry tworzyły na zmianę studia Treyarch oraz Infinity Ward, ale w przypadku najnowszej odsłony szykuje się pewna zmiana.

neversoft

Na swojej stronie studio Neversoft zamieściło informacje na temat poszukiwanych ludzi do pracy przy projekcie Call of Duty. Do tej pory studio to było znane z takich tytułów jak Guitar Hero czy serii Tony Hawk’s Pro Skater. Jak by nie patrzeć byłaby to ich pierwsza gra z gatunku FPS, chyba że chodzi może o jakiś spinoff serii.

Wśród ogłoszeń o pracę znalazły się takie stanowiska jak: Single Player Design Scripter: FPS, Senior Environment Artist: FPS, Senior Level Designer: FPS i wiele innych.

Coś wisi w powietrzu, choć brak na obecną chwilę oficjalnego potwierdzenia tych ploteczek. Mamy za to całkiem ładny, ale całkowicie fake’owy obrazek pochodzący z serwisu OnlySP, na którym rzekomo jest widoczna data premiery. Orginalny obrazek pochodzi z serwisu deviantart.

Call of Duty Fake