Asset 3

Battlefield 4 otrzyma pierwszy teaser jeszcze w tym tygodniu?

Andrzej Kała / 15.03.2013
komentarze: 0

Battlefield 4

Pojawia się coraz więcej ploteczek związanych z Battlefield 4. Do tej pory pierwszą datą związaną z tą produkcją był 26.03.2013, ale bardzo możliwe, że jeszcze w tym tygodniu EA opublikuje pierwszy teaser i stronę projektu.

Według najnowszych doniesień, nowy teaser Battlefield 4 miałby pojawić się wyłącznie dla posiadaczy kont Battlefield Premium w ramach cyklu ekskluzywnych materiałów wideo publikowanych każdego miesiąca.

Co ciekawe – podobno wszyscy gracze Battlefield 3, którzy obejrzą wspomniany teaser otrzymają nowy nieśmiertelnik, na którym znajduje się napis „I was there”. Nieśmiertelnik ten został znaleziony w serwisie Battlelog.

Pojawiły się także pierwsze informacje na temat okładki Battlefield 4, które umieścił jeden z użytkowników forum NeoGAF:

Jest na niej mężczyzna biegnący w deszczu razem z czołgami, transporterami opancerzonymi i małym obrazkiem myśliwca tuż obok jego ciała.

Budynki w tle przypominają te, które widzieliśmy na okładce Battlefield 3. W jednej ręce trzyma prawdopodobnie karabin ERB oraz pistolet 1911 wyposażony w latarkę taktyczną w drugiej ręce.

Powyższy opis pokrywa sie z obrazkiem, który podobno jest częścią właśnie tej okładki. Czy ploteczki się potwierdzą? Przekonamy się być może jeszcze w tym tygodniu.