Asset 3

Nowy konkurs na Playing Daily – do wygrania najnowszy Tomb Raider!

Andrzej Kała / 16.03.2013
komentarze: 0

Lara Croft

Najnowsza odsłona serii Tomb Raider zebrała świetne oceny, a i nam mocno przypadła do gustu. Jak jednak dobrze wiadomo – gry nie rosną na drzewach i swoje kosztują. Od czasu do czasu jednak trafia się okazja, aby takową grę przytulić niejako „za darmo”. No, prawie za darmo.

Otrzymaliśmy od dystybura nowej odsłony serii Tomb Raider – firmy Cenega dwa egzemplarze gry na PC, którymi postanowiliśmy się z Wami podzielić. W końcu tak kapitalnymi tytułami warto się podzielić 🙂

Tomb Raider - Box

Aby zdobyć jeden z tych egzemplarzy będziecie musieli jednak się nieco wykazać. Stawiane przed Wami zadanie będzie… nietypowe.

Wyobraźcie sobie, że macie jedyną okazję zaprosić Larę Croft na… randkę. Jak wyglądałaby według Was taka randka? W jaki sposób zaimponowalibyście tej nietuzinkowej kobiecie?

Konkurs wydaje się być skierowany głównie do panów, ale przecież panie także mogą wziąć udział a kto wie – może i nawet będzie im nieco łatwiej? 🙂

Odpowiedzi nadsyłajcie na adres: andrzej@playingdaily.pl do 22.03.2013r do godz. 23:59 🙂 Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dwa, których autorzy (bądź autorki) otrzymają po jednym egzemplarzu gry Tomb Raider w wersji PC.

Powodzenia!