Asset 3

Resident Evil: Revelations – Rachel, nowi przeciwnicy, nowy zwiastun i elementy rozgrywki charakterystyczne dla WiiU

Andrzej Kała / 21.03.2013
komentarze: 0

Resident Evil: Revelations

Capcom uraczył nas nowym zwiastunem Resident Evil: Revelations, z którego możemy się dowiedzieć nieco więcej na temat ogólnej sytuacji przedstawionej w grze. Oprócz tego studio zdradziło, że w grze będziemy mogli także wcielić się w postać Rachel a także poinformowało o obecności dwóch nowych potworów.

Sporo wiadomości na raz, więc… zabierzmy się za wszystko po kolei.

Rachel

Już wcześniej Capcom zapowiedział, że w grze pojawi się Hunk, którym będziemy mieli okazję zagrać w trybie kooperacji noszącym nazwę Raid Mode. W tym samym trybie będziemy mogli również wcielić się w postać Rachel, którą możecie podziwiać w poniższej galerii.

Wersja na Nintendo WiiU

Osoby, które zakupią grę w wersji na Nintendo WiiU będą mogły skorzystać z kilku ciekawych udogodnień przygotowanych z myślą o kontrolerze GamePad. Na ekranie kontrolera będzie można skorzystać z minimapy, bądź ekwipunku, a jeśli ktoś będzie chciał skorzystać z telewizora – zawsze będziemy mogli przenieść obraz gry w całości na ten ekran. Dzięki połączeniu z MiiVerse gracze będą mogli zostawiać sobie wiadomości na temat tego jak polegli, a także umieszczać przy przeciwnikach komiksowe chmurki dialogowe.

Nowi przeciwnicy

Nowa wersja gry – na PC, PS3, Xbox360 i Nintendo WiiU otrzyma również dwóch nowych przeciwników. Jednym z nich jest Wall Blister, natomiast drugi to nienazwana jeszcze kreatura z trybu Raid Mode.

Nowy zwiastun

Na deser czas na to co najlepsze, czyli zupełnie nowy zwiastun, o którym wspominałem we wstępie.