Asset 3

Gears of War: Judgment – nowy konkurs!

Andrzej Kała / 26.03.2013
komentarze: 0

Gears of War: Judgment

Wszyscy pamiętamy niezbyt dobrą informację jaka pojawiła się w połowie lutego. Wtedy to bowiem okazało się, że Gears of War: Judgment wyciekło do sieci przed premierą. Nas mocno to poirytowało, nie tylko dlatego że jesteśmy całkowicie przeciwni dowolnej formie piractwa, ale również dlatego że gra ta jest dziełem naszych chłopaków z People Can Fly.

Niestety wyłapanie wszystkich lewych kopii jest poza zasięgiem naszych możliwości, ale chcielibyśmy zrobić coś innego – zorganizować konkurs, w którym znajdzie się coś dla Was i dla chłopaków z People Can Fly!

Zadanie konkursowe

Zacznijmy zatem od zadania konkursowego!

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody należy przesłać do nas swoje zdjęcie z oryginalnym pudełkiem Gears of War: Judgment. Wysyłając maila pamiętajcie jednak o podaniu swojego Gamertaga oraz napisaniu, że zgadzacie się na wykorzystanie swojego zdjęcia w opisanym poniżej celu.

Zdjęcia z oryginalnym egzemplarzem Gears of War: Judgment i gamertagiem podsyłajcie na andrzej@playingdaily.pl! Termin nadsyłania upływa 07.04.2013r!

Co dla Was?

Gears of War: Pola Aspho

Dzięki wydawnictwu Fabryka Słów mamy możliwość nagrodzenia jednej osoby książką autorstwa scenarzystki Gears of War 3 – Karen Traviss. Wspomniana książka to Gears of War: Pola Aspho!

Książka zostanie rozlosowana pośród osób, które nadeślą do nas swoje zdjęcie z oryginalnym egzemplarzem Gears of War: Judgment wraz z Gamertagiem.

To jednak nie wszystko – jeśli frekwencja dopisze, to zorganizujemy jeszcze kilka gadżetów związanych z Gears of War!

Co dla People Can Fly?

W tej części jest jednak pies pogrzebany! Jeśli uda się zebrać wystarczająco dużo chętnych (aby to wyglądało naprawdę imponująco), stworzymy kolaż ze wszystkich nadesłanych zdjęć, który następnie przekażemy chłopakom z People Can Fly! Chcemy im pokazać, że ich fani nie piracą gier, a wręcz przeciwnie – wspierają i doceniają włożony wysiłek!

Dajcie znać znajomym!

Dzielcie się tym konkursem ze znajomymi, podsyłajcie do jak największej liczby osób, nagłośnijmy sprawę i pokażmy jak wielu jest u nas fanów Gears of War!

Gears of War: Pola Aspho