Asset 3

Battlefield 4 – demo było uruchomione na potężnym PC

Andrzej Kała / 28.03.2013
komentarze: 0

Battlefield 4

Wszyscy jeszcze pamiętamy pierwszy materiał wideo pokazujący rozgrywkę z Battlefield 4, szczególnie od strony wizualnej która po prostu wgniatała w ziemię. To, że gra nie była uruchomiona na obecnej generacji konsol było widać gołym okiem, ale najwyraźniej do pokazu nie wykorzystano również Playstation 4. Zaskoczenia raczej nie ma, prawda?

AMD jednak nie omieszkało się pochwalić na swoim Fanpage’u, że miało spory wkład w tę prezentację:

AMD i EA Dice zostali partnerami w dziedzinie gier, czego ostatnim efektem jest Battlefield 3, który miał premierę w 2011r.Ta współpraca kontynuowana jest do dziś, czego owocem jest prezentacja Battlefield 4, do której wykorzystano kartę AMD Radeon HD 7990 – najszybszą kartę graficzną na świecie!

Battlefield 4

Nie obyło się również bez małej dawki marketingu:

Pokaz Battlefield 4 dowodzi nie tylko tego, że EA Dice potrafi tworzyć fenomenalną grafikę na PC, ale także dowodzi że architektura Graphics Core Next zawarta w serii kart AMD Radeon HD 7000 jest najlepszym wyborem dla wymagających gier na PC.

Ja nadal po cichu mam nadzieję, że jednak nowa generacja będzie w stanie uciągnąć tak dobrą grafikę, bo jednak mimo iż zaczynałem od grania na PC, zdecydowanie cenię sobię komfort dużego TV i pada w dłoniach 🙂

Battlefield 4

Jeśli powyższe screenshoty Was nie przekonują, to tutaj znajdziecie pierwszy materiał pokazujący rozgrywkę z Battlefield 4.