Asset 3

Randka z Larą Croft – rozstrzygnięcie konkursu Tomb Raider

Andrzej Kała / 29.03.2013
komentarze: 0

Tomb Raider TressFX Hair

Przyszła pora aby w końcu ogłosić zwycięzców konkursu Tomb Raider, w którym do zgarnięcia były dwa egzemplarze najnowszej odsłony serii na PC. Konkurs mimo dosyć trudnego zadania cieszył się sporym powodzeniem, a co więcej – sprawił nam sporo problemów w kwestii wyłonienia dwójki zwycięzców.

Niemniej jednak od dystrybutora Tomb Raidera w Polsce, firmy Cenega otrzymaliśmy wyłącznie dwa egzemplarze więc chcąc niechcąc musieliśmy podjąć tę trudną decyzję i wybrać dwa naszym zdaniem najciekawsze nadesłane zgłoszenia.

Pierwszy egzemplarz Tomb Raider

Pierwszą osobą, do której trafi egzemplarz Tomb Raider jest Paweł Kadysz, którego pomysł na randkę był największym powiewem świeżości i idealnym przykładem nieszablonowego kombinowania.

Lara pewnie ma dość wrażeń. Dlatego moja propozycja to przeleżenie kilku godzin na kanapie, przed telewizorem. Z dużym zapasem piwa i czipsów. Do tego zestaw lekkich, głupiutkich komedii. Rozrywka kompletnie nie angażująca ani szarych komórek, ani tym bardziej nie wymagająca jakiegokolwiek wysiłku. Podejrzewam, że byłaby to dla niej nowość 😉

Naszym zdaniem to całkiem trafna koncepcja, bo w końcu nawet niesamowita Lara biegająca całymi dniami po różnych grobowcach i dżunglach, lejąca kolejnych „niedobrych”, też ma ochotę czasami na odrobinę relaksu – takiego pełnego, beztroskiego 🙂

Drugi egzemplarz Tomb Raider

Zdobywcą drugiego egzemplarza jest Grzegorz Żurek, który nie tylko przygotował nietypową randkę świetnie skrojoną na miarę upodobań i pasji Lary Croft ale także przedstawił ją w kapitalnej formie.

Ze względu na objętość zamiast cytatu w tym przypadku proponujemy Wam trzystronnicowy dokument.

Trudne decyzje

Tomb Raider - Box

Jak wspomnieliśmy we wstępie – to byla trudna decyzja, bo praktycznie każda nadesłana odpowiedź zawierała w sobie coś ciekawego i nietypowego. Gdybyśmy mieli możliwość nagrody dostałby każdy, ale niestety rzeczywistość wygląda jak wygląda.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie! Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałe osoby zapraszamy do częstych odwiedzin, bo to jeszcze nie koniec konkursów na Playing Daily 🙂