Asset 3

Call of Duty: Black Ops 2 – nowy dodatek będzie nosił nazwę Uprising

Andrzej Kała / 2.04.2013
komentarze: 0

black-ops-2_640x360

Pojawiło się w sieci pierwsze zdjęcie, na którym możemy zobaczyć zdrapkę dającą dostęp do drugiego zestawu map do Call of Duty: Black Ops 2. Według zamieszczonego materiału będzie on nosił nazwę Uprising i wygląda na to, że ukaże się 16.04.2013r. na Xbox360. Co znajdzie się w środku?

Wewnątrz dodatku znajdują się cztery nowe mapy: Vertigo, Studio, Encore oraz Magma. Dodatkowo pojawić się ma nowy tryb rozgrywki Mob of the Dead.

Póki co pozostaje to „ploteczką”, ale informacje te sprawiają wrażenie prawdziwych. Zakładając, że tym razem również posiadacze konsoli Microsoftu uzyskają wcześniejszy dostęp do tego dodatku, wersje PC i PS3 pojawią się miesiąc później.

Call of Duty: Black Ops 2 - Uprising