Asset 3

Playstation 4 – cena, data premiery i kolejna konferencja?

Andrzej Kała / 5.04.2013
komentarze: 0

Playstation 4

Była garść ploteczek na temat Xbox720, to nie może się obejść też bez kolejnej porcji plotek na temat Playstation 4. Zobaczmy więc co nowego w trawie piszczy w temacie daty premiery, ceny Playstation 4 i rzekomo planowanej kolejnej konferencji prasowej poświęconej tej konsoli.

Data premiery

Na początek – data premiery, która została podobno wyznaczona na październik 2013r. Ja nadal obstawiam, że będzie to początek grudnia i szału świątecznego. Z drugiej strony – to jeszcze może się zmienić, w zależności od tego kiedy planuje wypuścić swój sprzęt Microsoft.

Cena

Druga sprawa to cena Playstation 4, mająca rzekomo oscylować na granicy 300 funtów. Konsolka nowej generacji w cenie ok 1500zł brzmi jak najbardziej zachęcająco. Pozostaje jednak jedno ważne pytanie – co otrzymamy w zestawie za tę kwotę.

Kolejna konferencja prasowa

Na deser – kolejna konferencja poświęcona Playstation 4, zaplanowana jeszcze przed E3 2013! Najwyraźniej Sony nie chce czekać tak długo i jeszcze przed największą imprezą branżową nam pokaże jak faktycznie będzie wyglądało Playstation 4! No dobra, to tylko ploteczki, ale jestem bardzo ciekaw co tam szykuje Sony.